Наші партнери

Наші партнери є провідними компаніями у своїй сфері діяльності.

MSC – компанія, яка є світовим лідером в сфері контейнерної логістики. В своєму розпорядженні має мережу з понад 480 офісів в 150 країнах світу, де працюють більше 60 000 висококласних фахівців.

В MSC працюють виключно кваліфіковані фахівці, що пропонують клієнтам повний спектр послуг – від перевезень вантажу, що вимагає дотримання температурного режиму, і логістики негабаритних і генеральних вантажів до будь-яких послуг, які можуть знадобитися в зв’язку з особливостями вашого бізнесу.
Сайт компанії www.msc.com

 

​На 2016 рік Maersk є світовим лідером в сфері контейнерних перевезень. Компанія заснована в 1928 році. Флот Maersk Line налічує більш ніж 610 суден і понад 3,4 мільйона контейнерів. Екіпаж судів становить близько 7100 осіб, близько 23000 чоловік працюють в офісах компанії по всьому світу.

Сайт компанії www.maerskline.com/

 

CMA CGM Group є однією з провідних в світі судноплавних груп.

З моменту свого заснування в Марселі CMA CGM Group присутня в більш ніж 160 країнах світу через мережу, що складається з більш ніж 600 агентств, з більш ніж 29000 співробітників по всьому світу (4500) у Франції. Молодий і диверсифікованний флот 536 суден, то CMA CGM Group обслуговує більше 420 521 торговельних портів світу.
Сайт компанії www.cma-cgm.com


Fruktona. Підприємство працює на ринку ягід з 2000 року. Займається вирощуванням, заготівлею, переробкою та збутом свіжих та свіжозаморожених ягід, фруктів, овочів та їхніх похідних, грибів, насіння, яке відповідає найвищим міжнародним стандартам. Фруктона дикоростуча продукція має біо-сертифікат OrganicStandart.
Сайт компанії fruktona.com


Зелена Ферма Органікс українська ферма. Команда інтенсивно вивчала основи сучасного сільського господарства, переймала досвід колег з Європи та Америки, відвідала кращі ферми і сади світу від Нової Зеландії до США, співпрацює з кращими світовими фахівцями.

Органікс використовує передові технології, які дозволяють вирощувати продукцію з високими якісними характеристиками.
Сайт компанії www.organiks.ua

 

ЗАТ “Алеф-Віналь”. Виробництво і реалізація алкогольної продукції.

Компанія Алеф-Віналь є одним з найбільших виробників алкоголю і найбільшим виробником коньяку в Україні (в Криму). За 15 років роботи на лакогольном ринку, Компанія накопичила багатий, унікальний досвід у створенні цілого ряду видатних алкогольних брендів. На сьогоднішній день, компанія має в своєму розпорядженні найсучаснішим виробництвом, створила власну сировинну базу і разом зі своїми брендами стала популярною в багатьох країнах світу, включаючи США, країни Південної Америки, Європи та Азії.

Сайт компанії www.alef-vinal.ua